محل تبلیغات شما

روح الله:  سلام خسته نباشید بنده متاسفانه مدت زیادی اعتیاد داشتم و تازه چند روز هست که با کمک جلسات معتادان گمنام شکر خدا ترک کردم. از نظر شغل متاسفانه بیکار هستم و فاقد هر نوع بیمه یا مزایامیباشم. چند سال پیش به خاطر اعتیادم زندگیم بهم ریخت وجدا شدم وحاصل زندگیم یک پسر ۱۴ساله میباشد.پدرم مستمری بگیر هست وبا وجود کلی مشکل و مریضی به من یک اتاق داده وپیش خودش آورده وبا اینکه از پس خرج خودشون بر نمیاد به منم کمک میکنه ببخشید طولانی شد این قسمت خیلی کوچکی بود از زندگی ومشکلاتی که دارم. مزاحم شدم تا بپرسم آیا امکان داره تحت پوشش بهزیستی قرار بگیرم یا شرایطی برای عضو شدن وجود داردلطفاً راهنمایی بفرمایید واقعا نیاز دارم که کمکم کنید امکان داشتن ی شغل معمولی برام شده آرزو ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. باتشکر از شما بزرگواران

پاسخ شما به شرح زیر می باشد
به بهزیستی منطفه ست خود بروید و در خواست تشکیل پرونده بدهید و وضع زندگی خود را بگویید  درصورتی که موفق نشدید از کمپ و یا مسول جلسات معتادان گمنام  که ترک اعتیاد کرده اید بخواهید یک نامه بدهد و یا معرفی نامه بدهد که به بهزیستی بدین . بهزیستی با شرایط که دارین باید شمارا تحت پوشش قرار بدهد و بعد تحت پوشش بهزبستی شما را بیمه سلامت می کنند و مستمری ماهانه میدند

حق بیمه مددجویان چگونه پرداخت می شود

حق بیمه مددجویان استخدامی چگونه است

ایا پس از فوت مددجو مستمری او به بازمانده می رسد؟

بهزیستی ,پوشش ,تحت ,اعتیاد ,یک ,ترک ,تحت پوشش ,داشتم و ,پوشش قرار ,جلسات معتادان ,و یا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عباس بیگدلی واج